×
 x 

Kundvagnen är tom

Kauba tarnetingimused

magnet.ee on e-pood ning kauba Ostjani toimetamine toimub kulleriga, pakiautomaadi või posti teel.  

Üldsaätted

  1. Üldjuhul väljastame kauba, peale arve tasumist hiljemalt 48 tunni jooksul, kui ei ole kokkulepitud teisiti. Eeldusel, et tellimus pole esitatud enne nädalavahetust ega pühasid.
  2. Kui mingil põhjusel kauba väljastamine viibib, siis võtame teiega kindlast ühendust ning anname teada, mis põhjustas viivituse.
  3. Juhul, kui kaup on küll meie poolt teele pandud (tellimuse staatust saab Ostja jälgida oma konto kaudu) aga pole mõistliku aja jooksul teieni jõudnud, siis tuleks meiega koheselt ühendust võtta ning me selgitame välja, mis on viivituse põhjuseks.
  4. Kui tootekirjelduses on kauba tarneaeg eraldi välja toodud, siis sellele tellimusele kehtivad eraldi kokkulepitud tarnetingimused.
  5. Eritellimuse tarnetingimused lepitakse Ostjaga kokku eraldi.
  6. Kui mingil põhjusel saadetakse kaup meile kullerteenust või postiteenust pakkuva ettevõtte poolt tagasi, kas hoiutähtaja ületamise* või Ostja edastatud ebakorrektse aadressi tõttu, siis saadame Ostjale sellesisulise teatise ning tagasisaadetud tellimus jääb lahenduse ootele. Kõik tarnekulud, nii transport Ostjani kui ka tagastamine, kannab Ostja.
  7. Kauba tagasisaatmise tasu ei rakendu kui Ostjale saadetud kaup on vale või on defektiga. Vaata Tagastamistingimused.
  8. Kui kaup on välja saadetud ja Ostja soovib tarneaadressi muuta, siis lisandub tellimusele täiendav transporditasu, mille kulud kannab Ostja.

 

Allpool on välja toodud orienteeruvad tarneajad

Riik

Kuller

Pakiautomaat

Omniva Post

Eesti

1 - 2 tööpäeva

1 - 2 tööpäeva

3 - 5 tööpäeva

Läti, Leedu

2 - 4 tööpäeva

2 - 4 tööpäeva

5 - 7 tööpäeva

Soome

2 - 5 tööpäeva

2 - 5 tööpäeva

5 - 7 tööpäeva

Ülejäänud euroopa

5 - 7 tööpäeva

- **

7 - 14 tööpäeva

* Kindel kauba hoiustamise aega vaadake valitud tarneettevõtte kodulehelt

** Tarnevõimaluste kohta kuvatakse info tellimuse vormistamisel

 

Tasuta tarne

Tasuta tarne alates 55 eurost.
Täpsema tasuta transpordi võimalusi ning viis kuidas kauba teieni toimetame saate näha tellimuse vormistamisel. See kas teile tasuta transpordivõimalusi kuvatakse oleneb teie sisestatud tarneaadressist.

 

×

TOP